2730 Albertirsa, Győzelem u. 2

Alsós tanári szoba:                +36 30/ 514-0176

2730 Albertirsa, Táncsics u. 3

Tel: +36 30/ 457-3770

Az oldal fejlesztés alatt!

A Tessedik Iskolások Egészségéért Alapítvány

Az alapítvány célja:

Az albertirsai általános iskolás korú gyermekek, a mindenkori és leendő Tessedik - iskolások testi – lelki – közösségi jólétének emelése. Az iskolai egészséges életmódra nevelés fejlesztése. Az iskolai testnevelés, diák- és szabadidős lehetőségeinek támogatása. Gyermekeink körében egyre gyakoribb civilizációs- és életmódbetegségek, úgymint asztma, allergia, mozgásszervi rendellenességek, elhízás, mentális- és szenvedélybetegségek megelőzése, visszaszorítása. Az iskola erdei iskola programjának támogatása. Minden olyan tanórai és tanórán kívüli tevékenység támogatása, amely a Tessedik - iskolás tanulók egészséges életmódját szolgálja.

Az alapítvány jellegéről:

Az alapítvány nyitott, hozzá bárki csatlakozhat, ha egyetért az alapítvány céljaival, és azt anyagi vagy bármely más eszközzel támogatni kívánja.

Az alapítvány tevékenysége:

• A Győzelem úti épületben a tornaterem, tornaszoba, orvosi szoba, sportudvar eszközeinek fejlesztése, folyamatos megújítása
  • A Táncsics úti épületben a tornaszoba, sportudvar, sószoba és orvosi szoba kialakítása, és fejlesztése
  • Anyagi támogatást nyújtó pályázatok kiírásával közreműködik
  • Sport- és szabadidős tevékenységek megszervezésében, lebonyolításában
  • Oktatási-nevelési feladatok ellátásában
  • Létesítmények felújításában

Az alábbi közhasznú tevékenységeket folytatjuk:

• egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
  • kulturális tevékenység
  • sporttevékenység
  • szabadidős- és hobbitevékenység
  • oktatási tevékenység
  • gyermek- és ifjúságvédelem

Az alapítvány működését egy háromtagú kuratórium irányítja:

Siposné Májer Tünde (kuratóriumi elnök)
Kancsár Éva (kuratóriumi tag)
Bartos Andrea (kuratóriumi tag)

Az alapítványt Magócsi Hajnal Emese hozta létre, a Pest megyei Bíróság 2009. december 18-án vételezte nyilvántartásba.

Elsődleges célunk a Győzelem úti és a Táncsics úti tornaterem és udvar folyamatos fejlesztése, tornaeszközök, sportszerek vásárlása, a Győzelem úti udvar parkosítása, a pálya korszerűsítése.

Székhely: Tessedik Sámuel Általános Iskola, Albertirsa, Győzelem utca 2.

Telefon: 53/370-227

Számlavezető pénzintézetünk: Pátria Takarékszövetkezet, Albertirsa

Számlaszámunk: 65100170-11063609

Adószámunk: 18028001-1-13

Célunk elérése érdekében szeretnénk, ha Önt is támogatóink között üdvözölhetnénk!

Kérjük, hogy akinek módja és lehetősége van rá, adományával a fenti célok megvalósítását szíveskedjen támogatni.

iCagenda - Calendar

pillanatképek