A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

2730 Albertirsa, Győzelem u. 2      

    Titkárság:                 +36 30/ 514-1236      

                        +36 53/ 370-227      

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.      

Gazdasági (étkezés) :                +36 30/ 514-0192      

Felsős tanári szoba:                +36 30/ 513-9901      

Alsós tanári szoba:                +36 30/ 514-0176      

 

2730 Albertirsa, Táncsics u. 3      

Tel: +36 30/ 457-3770      

Az oldal fejlesztés alatt!

 

 

 

 

Év végi elismerések

2019/2020. tanév

 

JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓ DÍJAT azok a tanulók kaphatnak, akiknek legalább 4,7 a tanulmányi átlaguk és valamilyen sportágban kiváló teljesítményt nyújtottak.

Ebben a tanévben ezt a díjat kapták: Valkai Vajk 3.d és Valkai Örs 2.c osztályos tanulók  

 

Négy éven keresztül kitűnő tanulmányi eredményt értek el:

4.a osztályból: Andrásik Blanka, Dóczi Barnabás, Földvári Nóra, Mészáros Bence, Rendek Richárd

4.c osztályból: Bogdány Izsák, Füstös Laura, Papp Noémi, Stift Lilianna, Jeremejev Marcell, Vince Dániel

4.d osztályból: Hartvig Zsombor, Kardulecz Zsófia

 

Nyolc éven keresztül kitűnő tanulmányi eredményt értek el:

8.aIvanics Petra

8.bIllési Fanni Anna

 

A 2019/20-as tanévben alsó tagozaton kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulóink:

 1.a Andrékó Natasa, Jármai Noémi, Spreiczer Bendegúz, Tóth Sarolta

1.b Ádám Bence Zalán, Almási Borka Hanga, Bányai Kata, Bisztran Bence, Lakatos Noel, Pivoda Nikolett, Verseci István

1.c Bánfalvi Zsófia, Csapó Hanna, Kolosits Dávid, Kőhalmy Ádám Dominik, Lovász Helga, Szabó Krisztina Etelka

1.d Balogh Eszter, Czere Zoltán, Hanák Zsombor, Povisel Máté, Simon Benedek, Tímár Károly Vince, Varga Milán Márk, Virágh Botond, Zatykó Zalán, Zatykó Zoltán

2.a  Bisztran Milán László, Ecsedi Lili Anna, Gál Boglárka, Koncsik Dorina, Lencsés Lujza, Mama Bettina, Nagy Richárd Márk, Sáránszki Titanilla Dia,

2.b Burián Boglárka, Gazdag Martin Károly, Gruber Nóra, Király Panna, Legéndi Emese, Nagy Kincső, Rátkai Fruzsina, Sándor Levente, Sasvári Dorottya, Tamás Fanni, Vecsei Gréta Barbara, Zányi Anna

2.c  Bánszki Katica Sára, Bartos Jázmin, Békési Boróka Anna, Bogdány Barnabás, Bogdány Nóra, Király Dominik, Rimóczi Mónika, Tiszó Berta, Valkai Örs

2.d Azeb Jázmin, Dobai Alex Zente, Erdei Máté, Göbölös Milán, Kiss Boglárka, Kovács Kristóf, Spánicz József Benjámin, Szűcs Zsolt Tibor 

3.a Jármai Benjámin, Molnár Dominik, Puskás Viktor, Reketes Marcell

3.b  Andrékó Tamara, Csicsó Jázmin, Fazekas Maxim, Tabányi Emma

3.c  Katrinec Misell, Mega Máté, Sztyehlik Máté, Veres Judit

3.d Valkai Vajk, Vig Laura

4.a Felker Eldon Gereben, Varga-Mátrai Dominik, Verseci Emma, 

4.b Gados Dominik

4.d Endrész Damján

 

Felső tagozaton kitűnő tanulmányi eredményt értek el:

 5.a Gergely Zita, Legéndi Lilla, Mátékovits Áron, Murár Máté, Revuczki Andor

5.b Banda Áron, Korsós Bendegúz, Pataki Karolina, Raksi Laura

5.c Krajcz Milán, Szántó Zsófia

5.d Sziklai Gergő, Vrabecz Milán,

6.a Abo Kandil Eszám, Molnár Milán, Murár Fanni,

6.b Csányi Eszter

6.c Skolnikovics Erik, Tóth Zsófi, Vartik Réka

6.d Toldi Kinga

7.a Földvári Petra, Illési Dániel

7.b Guti Zsófi

7.dPásztor Máté, Petró Réka, Rubi Mátyás

8.aIvanics Petra, Novák Eszter

8.bIllési Fanni Anna

 

Böngész országos angol nyelvi levelezős versenyen 3. helyezést ért el: 

Gazdag Jázmin, Molnár Zalán, Verseci Emma 4.a osztályos és Jeremejev Marcell 4.c osztályos tanuló 

 

Sulihód levelezősversenyen kiemelkedő eredményt értek el:

Sándor Levente 2.b és Vincze Dániel 4.c osztályos tanulók

 

A Szólánc nyelvtan-helyesírási levelezős versenyen 1. helyezést ért el:

Bánszki Katica 2.c, Tabányi Emma 3.b és Jeremejev Marcell 4.c osztályos tanuló.

iCagenda - Calendar

pillanatképek

19.jpg.orig

HATÁRTALANUL

hasznos linkek