A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

2730 Albertirsa, Győzelem u. 2      +36 30/ 514-1236
                                                             +36 53/ 370-227 
2730 Albertirsa, Táncsics u. 3         +36 30/ 457-3770
 
                                                            Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 
Gazdasági (étkezés) : +36 30/ 514-0192     
Felsős tanári szoba:   +36 30/ 513-9901     
Alsós tanári szoba:    +36 30/ 514-0176      

     

    Vezetőség Beosztás Szak Épület
    Nagy Csaba intézményvezető testnevelés Győzelem utca 2.
    Birinszkiné Szabó Marianna  intézményvezető helyettes (alsó) tanító Győzelem utca 2.
    Szalay Zita intézményvezető helyettes (felső) történelem, ének-zene Győzelem utca 2.

     

    Tanáraink Oszt. főnök Szak Épület
    Ádám Ildikó - matematika, ének-zene Győzelem utca 2.
    Albert Ágnes 8.c magyar Győzelem utca 2.
    Aradi Márta 3.c tanító Táncsics utca 3.
    Baranyi Péter Gergő - testnevelő-edző Győzelem utca 2.
    Bartos Tiborné 1.d tanító Táncsics utca 3.
    Berkesné Ambrózi Andrea 1.c tanító Táncsics utca 3.
    Berlik L. Márk - angol Győzelem utca 2.
    Bozóki Barbara - kémia, biológia Győzelem utca 2.
    Budai Attila 6.b földrajz, történelem Győzelem utca 2.
    Csontos Krisztina - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
    Dr. Gáspár Györgyi Erika 8.d angol Győzelem utca 2.
    Feketéné Turi Csilla 3.a tanító Győzelem utca 2.
    Forgács Beáta - angol Győzelem utca 2.
    Füzesi Péter Pálné - testnevelés Győzelem utca 2.
    Gallóné Bojtos Anita 3.b tanító Győzelem utca 2.
    Hajduné Horváth Márta - tanító, napközis nevelő Táncsics utca 3.
    Halász Hortenzia - angol Győzelem utca 2.
    Hulovych Mária - angol Győzelem utca 2.
    Illési Andrea - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
    Illési Dávid - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
    Jevtusenkó Diána 6.a angol Győzelem utca 2.
    Juhász András - biológia, technika Győzelem utca 2.
    Jármai Hajnalka Tünde 4.a tanító, természetismeret Győzelem utca 2.
    Kaáriné Kabay Lilla 3.d tanító Táncsics utca 3.
    Kancsár Éva 4.b tanító Győzelem utca 2.
    Keligerné Dávid Ildikó 4.d tanító Táncsics utca 3.
    Kocsis Andrea 8.a magyar, ének-zene Győzelem utca 2.
    Kolostyák Ágnes Emília 5.b testnevelő-edző Győzelem utca 2.
    Majorné Kollár Krisztina 2.d tanító Táncsics utca 3.
    Marticsek Marianna 2.c tanító Győzelem utca 2.
    Matusinka Ágnes - iskola pszichológus Győzelem utca 2.
    Mátékovics Mónika 4.c tanító Győzelem utca 2.
    Molnárné Müller Ilona 7.a földrajz, rajz Győzelem utca 2.
    Nagy László - biológia, testnevelés Győzelem utca 2.
    Nagy Zoltán - történelem, tanulószoba Győzelem utca 2.
    Nagyné Urbán Zsanett - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
    Oláhné Odorán Dóra 6.d angol Győzelem utca 2.
    Orosz Jánosné - napközis nevelő Táncsics utca 3.
    Pádár Erika - matematika, napközis nevelő Táncsics utca 3.
    Petró László 5.a informatika, technika Győzelem utca 2.
    Petró Mónika 6.c magyar, történelem Győzelem utca 2.
    Petrovits Brigitta - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
    Ráczné Siket Klaudia - rajz, matematika, tanulószoba Győzelem utca 2.
    Rossiné Szabó Györgyi Zita 1.b tanító Győzelem utca 2.
    Sármán Klaudia 2.b tanító Győzelem utca 2.
    Sepsi Mónika 8.b magyar Győzelem utca 2.
    Simóné Pálinkás Erzsébet 7.d matematika, kémia Győzelem utca 2.
    Szakállas Franciska - gyógypedagógus Táncsics utca 3.
    Szebenszkiné Filipcsei Márta 7.c történelem, angol Győzelem utca 2.
    Szedresi Ilona 2.a tanító Győzelem utca 2.
    Szekeres Nóra 7.b történelem, honismeret, tanszoba Győzelem utca 2.
    Szilágyi Anita 5.d matematika Győzelem utca 2.
    Szűcs Ferenc Tivadar - testnevelés, napközis nevelő Győzelem utca 2.
    Trappné Simó Ágnes 5.c matematika, fizika Győzelem utca 2.
    Velencei Zsanett 1.a tanító Győzelem utca 2.
    Vrabeczné Demeter Ágnes - fizika, kémia Győzelem utca 2.
    Zsigmondné Solti Edit - könyvtáros, tanító Győzelem utca 2.
    Zsirosné Tóth Hajnalka - angol Győzelem utca 2.

     

    iCagenda - Calendar

    H K Sze Cs P Szo V
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30

    pillanatképek

    05.jpg

    HATÁRTALANUL

    karbantartás alatt

     

    Névnap

    2021. április 11. vasárnap
    Leó, Glória, Szaniszló
    06:07 19:36

    Holnap
    Gyula
    napja lesz.
    © Tessedik Sámuel Általános Iskola. All Rights Reserved.