A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

Tantestület

Vezetőség Beosztás Szak Épület
Nagy Csaba intézményvezető testnevelés Győzelem utca 2.
Birinszkiné Szabó Marianna  intézményvezető helyettes tanító Győzelem utca 2.
Szalay Zita intézményvezető helyettes történelem, ének-zene Győzelem utca 2.

 

Tanáraink Oszt. f. Szak Épület
Ádám Ildikó - matematika, ének-zene Győzelem utca 2.
Albert Ágnes 8.c magyar Győzelem utca 2.
Aradi Márta 3.c tanító Táncsics Mihály utca 3.
Baranyi Péter Gergő - testnevelő-edző Győzelem utca 2.
Bartos Tiborné 1.d tanító Táncsics Mihály utca 3.
Berkesné Ambrózi Andrea 1.c tanító Táncsics Mihály utca 3.
Berlik L. Márk   angol Győzelem utca 2.
Bozóki Barbara   kémia, biológia Győzelem utca 2.
Budai Attila 6.b földrajz, történelem Győzelem utca 2.
Csontos Krisztina - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Dr. Gáspár Györgyi Erika 8.d angol Győzelem utca 2.
Feketéné Turi Csilla 3.a tanító Győzelem utca 2.
Forgács Beáta   angol Győzelem utca 2.
Füzesi Péter Pálné   testnevelés Győzelem utca 2.
Gallóné Bojtos Anita 3.b tanító Győzelem utca 2.
Gorjanácz Lászlóné - magyar  
Hajduné Horváth Márta - tanító, napközis nevelő Táncsics Mihály utca 3.
Halász Hortenzia - angol Győzelem utca 2.
Hulovych Mária - angol Győzelem utca 2.
Illési Andrea - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
Illési Dávid - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Jevtusenkó Diána 6.a angol Győzelem utca 2.
Juhász András - biológia, technika Győzelem utca 2.
Jármai Hajnalka Tünde 4.a tanító, természettudomány Győzelem utca 2.
Kaáriné Kabay Lilla 3.d tanító Táncsics Mihály utca 3.
Kancsár Éva 4.b tanító Győzelem utca 2.
Keligerné Dávid Ildikó 4.d tanító Táncsics Mihály utca 3.
Kocsis Andrea 8.a magyar, ének-zene Győzelem utca 2.
Kolostyák Ágnes Emília 5.b testnevelő-edző Győzelem utca 2.
Majorné Kollár Krisztina 2.d tanító Táncsics Mihály utca 3.
Marticsek Marianna 2.c tanító Győzelem utca 2.
Matusinka Ágnes - iskola pszichológus Győzelem utca 2.
Mátékovics Mónika 4.c tanító Győzelem utca 2.
Molnárné Müller Ilona 7.a földrajz, rajz Győzelem utca 2.
Nagy László - biológia, testnevelés Győzelem utca 2.
Nagyné Urbán Zsanett - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Oláhné Odorán Dóra 6.d angol Győzelem utca 2.
Orosz Jánosné - napközis nevelő Táncsics Mihály utca 3.
Pádár Erika - matematika, napközis nevelő Táncsics Mihály utca 3.
Petró László 5.a informatika, technika Győzelem utca 2.
Petró Mónika 6.c magyar, történelem Győzelem utca 2.
Petrovits Brigitta   tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Rossiné Szabó Györgyi Zita 1.b tanító Győzelem utca 2.
Sármán Klaudia 2.b tanító Győzelem utca 2.
Sepsi Mónika 8.b magyar Győzelem utca 2.
Simóné Pálinkás Erzsébet 7.d matematika, kémia Győzelem utca 2.
Szakállas Franciska - gyógypedagógus Táncsics Mihály utca 3.
Szebenszkiné Filipcsei Márta 7.c történelem, angol Győzelem utca 2.
Szedresi Ilona 2.a tanító Győzelem utca 2.
Szekeres Nóra 7.b tanító Győzelem utca 2.
Szilágyi Anita 5.d matematika Győzelem utca 2.
Szűcs Ferenc Tivadar - testnevelés, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Trappné Simó Ágnes 5.c matematika, fizika Győzelem utca 2.
Velencei Zsanett 1.a tanító Győzelem utca 2.
Vrabeczné Demeter Ágnes - fizika, kémia Győzelem utca 2.
Zsigmondné Solti Edit - könyvtáros, tanító Győzelem utca 2.
Zsirosné Tóth Hajnalka - angol Győzelem utca 2.