A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

2730 Albertirsa, Győzelem u. 2      

    Titkárság:                 +36 30/ 514-1236      

                        +36 53/ 370-227      

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.      

Gazdasági (étkezés) :                +36 30/ 514-0192      

Felsős tanári szoba:                +36 30/ 513-9901      

Alsós tanári szoba:                +36 30/ 514-0176      

 

2730 Albertirsa, Táncsics u. 3      

Tel: +36 30/ 457-3770      

Az oldal fejlesztés alatt!

 

 

 

 

1.a osztály    1.b osztály 
Velencei Zsanett   Rossiné Szabó Györgyi Zita
         
1. Balaskó Csenge Zoé   1. Andráska Zsombor Olivér
2. Balázs Réka   2. Csányi Natália Éva
3. Császár Melinda    3. Dudás Gergő Botond
4. Csik Krisztián Levente           4. Farkas Tifani
5. Dajka Marcell    5. Horhi Gergő Mihály
6. Domonyi Luca   6. Illés Levente
7. Fakó Melinda Nikolett    7. Illés Marcel 
8. Fazekas Grdon   8. Jakab Izabella Mónika 
9. Fodor Luca   9. Kuczik Viktória
10. Gargya Gábor                  10. Kunu József Armandó
11. Harazin Ádám    11. Lakatos Hanna Rubina
12. Hegedűs Dániel   12. Lovász Borisz
13. Hochrein Janka   13. Lovászi Dávid
14. Huszár Bianka   14. Maka András Nikolasz      
15. Jenei Richárd     15. Marozsi Marcel
16. Kaári Anna   16. Nagy Róbert
17. Kaári Ferenc Károly   17. Németh Lili Mia
18. Kardos Noémi Enikő   18. Pusoma Rubina Henrietta
19. Kasza Emma    19. Rácz Ramóna Tímea
20. Kogler Dávid   20. Rafael Réka Jázmin
21. Orosz Szabolcs     21. Rendek László Barnabás
22. Pénzes Kristóf   22. Ságodi Liliána Polett
23. Rafael Fernanda   23. Stengl Dorina 
24. Sáránszki Dominika Lia   24. Till Benett
25. Tengerdi Gergő   25. Vass Noel János
26. Varga Alexandra   26. Volecz Nikoletta Cintia
27. Vieszt Benedek      
28. Zányi Dávid László       
29. Zeffer Vince      
         
1.c osztály   1.d osztály
Berkesné Ambrózi  Andrea   Bartos Tiborné
         
1. Baranyi Bence    1. Antal Viktor József      
2. Csáky-Szabó Bálint   2. Bajkai Jázmin Ágnes           
3. Dávid Réka Laura   3. Balogh Bence 
4. Faragó Olivér                        4. Bene Kevin
5. Kiss Tímea Zsófia   5. Bukovinszki Richárd            
6. Kunu Mirella Nikoletta   6. Cocaj Bjerjon
7. Majoros Martin   7. Cseh Péter 
8. Maka Alex   8. Horváth Márk
9. Makai Maja Fahéj   9. Jarina Eleonóra Hanna           
10. Molnár Alexa Róza    10. Kardos Zalán Zoltán
11. Morvai Míra Hanna   11. Kocsis Csenge
12. Mounjai Vivien   12. Kunu Hanna
13. Petró-Pozsár Máté   13. Kunu Milán
14. Rafael Amira Seherezádé   14. Liszkai Szilvia Roxána
15. Rimóczi Rózsa    15. Nagy Regina Imola
16. Stefkovics Alexandra            16. Palaga Zoltán
17. Szabó Zita Panna   17. Petró Hanna Zoé
18. Tani Kristóf   18. Prazsák Noémi
19. Valkai Bátor   19. Prazsák Péter Milán
20. Vrabecz Boróka Júlia   20. Rafael Leonóra
21. Vrabecz Zétény Balázs   21. Revuczky Elizabet
22. Zatykó Milán   22. Safranyik Mihály Benjámin
23. Zatykó Tamás Dániel    23. Spánicz Dominika 
      24. Vaskó Eliot
      25. Witlinger Levente
         
         
         
2. a osztály   2. b osztály
Szedresi Ilona   Sármán Klaudia
         
1. Andrékó Natasa   1. Almási Borka Hanga
2. Bartó Attila   2. Ádám Bence Zalán
3. Demeter Kitti Nóra   3. Bányai Kata Éva
4. Frauheim Regina   4. Bisztran Bence Olivér
5. Gulyás Balázs   5. Deák Gabriella Hanna
6. Hegedűs Fruzsina   6. Gargya László
7. Jármai Noémi Lilla   7. Gimesi Márk
8. Kapalyag-Princz Natália   8. Jurecska Bence Zoltán
9. Kovács Patrik   9. Kiss Brigitta
10. Krausz Mihály György    10. Kovács Alexandra
11. Kuczik Zsófia Panna   11. Lakatos Lara
12. Mátékovits Janka Eszter   12. Lovász Kinga Tímea
13. Murzsa Ádám    13. Meggyes Nimród Tibor
14. Nagy Lorena Hanna   14. Mészáros Marcell
15. Nagy Zita   15. Pataki Noel
16. Ocztos Alex   16. Pivoda Nikolett
17. Polik Nóra   17. Rafael Mirella Amanda
18. Sliz Ákos    18. Stefkovics Nóra
19. Spreiczer Bendegúz    19. Szaykovics Márk Miklós
20. Tatár Andrea    20. Telegdi Cintia Regina
21. Tatár Angéla    21. Török Dávid Ferenc 
22. Tóth Dominik István   22. Verseci István
23. Tóth Sarolta   23. Virág Eszter Ilona
         
2. c osztály   2. d osztály T.
Marticsek Marianna   Majorné Kollár Krisztina
         
1. Ács Mária Nikolett   1. Balogh Eszter
2. Árva Patrik Bendegúz   2. Czere Zoltán
3. Bánfalvi Zsófia   3. Faragó Péter  
4. Benkó Viktor   4. Fazekas Tifani Viktória
5. Budavári-Szabó Tímea   5. Fülöp Áron
6. Csapó Hanna   6. Hanák Zsombor Károly
7. Erős Viktor   7. Jakab Milán 
8. Fabriczius Máté Krisztián   8. Kerekes Ádám
9. Farkas Rozália Irén   9. Kindlinger Zoé 
10. Horváth Kira Leticia   10. Kolompár Ádám
11. Klein Alízia Vivien   11. Koska Alenka
12. Kolosits Dávid Alex   12. Povisel Máté
13. Kőhalmy Ádám Dominik   13. Rafael Ervin
14. Lieszkovszki Nóra Jázmin   14. Rafael Eszter Seron
15. Lovász Helga   15. Rafael Gusztáv
16. Peszeki Cintia   16. Répás Levente Tamás
17. Sipos Zsombor   17. Simon Benedek
18. Szabó Krisztina Etelka   18. Takács Violetta Virág
19. Tatai Zille Noémi    19. Tímár Károly Vince
20. Volecz Amadeusz Armandó   20. Varga Milán Márk
      21. Virágh Botond
      22. Zatykó Zalán
      23. Zatykó Zoltán
         
         
         
3. a osztály   3. b osztály
Feketéné Turi Csilla   Gallóné Bojtos Anita
         
1. Bisztran Milán László   1. Andriska Gábor
2. Devcsics Emese   2. Balogh András
3. Duchaj Dorina Hanna   3. Burián Boglárka
4. Ecsedi Lili   4. Erőss Dávid Lajos
5. Fakó Kitti Tímea   5. Fazekas Ella
6. Gál Boglárka   6. Gazdag Martin Károly
7. Kaári Kata   7. Grúber Nóra
8. Kardos Barbara Vivien   8. Huszár Liliána
9. Koncsik Dorina   9. Király Panna
10. Korpácsi Szabolcs   10. Kovács Rebeka
11. Kupai Richárd   11. Legéndi Emese
12. Lencsés Lujza   12. Lieszkovszki Rita
13. Mama Bettina   13. Lovász Bálint Csaba
14. Nagy Ákos Kornél   14. Nagy Kincső
15. Nagy Richárd Márk   15. Nagy Misell
16. Nagy-Gombai Jázmin   16. Rátkai Fruzsina
17. Orosz Balázs   17. Sándor Levente
18. Rafael Seron Patrícia   18. Sasvári Dorottya
19. Sáránszki Titanilla Dia   19. Shamsan Fatima
20. Stefánski Máté   20. Talata Kristóf Dániel
21. Szekeres Dorina Kiara   21. Tamás Fanni
22. Sztyehlih Leonóra   22. Tóth Bence
23. Tar Dániel   23. Városi Vanda
24. Varga Lilla   24. Vecsei Gréta Barbara
25. Vidák Dorina Mercédesz   25. Wéber Detre Vilmos
26. Zátrok Ákos   26. Zányi Anna
27. Zeffer Panna      
         
3. c osztály T.   3. d osztály T.
Aradi Márta   Kaáriné Kabay Lilla
         
1. Bánszki Katica Sára   1. Azeb Jázmin
2. Bartos Jázmin   2. Cseh-Szakál Iván
3. Békési Boróka Anna   3. Csonka Tamara
4. Bogdány Barnabás   4. Dabasi Ferenc
5. Bogdány Nóra   5. Dobai Alex Zente
6. Dudás Dániel   6. Erdei Máté
7. Farkas László Barnabás   7. Göbölös Milán
8. Gajdó Csongor   8. Gyebnár Sándor
9. Kató Tamara Edit   9. Haszon Milán Ákos
10. Király Dominik   10. Jankovics János Kevin
11. Kiss Bence Ottó   11. Jankovics Laura
12. Kovács Kevin Radován   12. Kiss Boglárka
13. Molnár Bence   13. Korcsmárszki Marcell
14. Nakladál Jázmin Amina   14. Kovács Kristóf
15. Oláh Dominik Zoltán   15. Petró Milán Márk
16. Péczeli Dzsenifer Klaudia   16. Rácz Noémi Borbála
17. Rimóczi Mónika   17. Rajs Barbara
18. Sallai Krisztián   18. Simon Liliána
19. Tiszó Berta   19. Spánicz József Benjámin
20. Tóth Viktor   20. Szűcs Lili
21. Valkai Örs   21. Szűcs Zsolt Tibor
22. Weller Johanna   22. Török Zsolt
23. Zatykó Marcell   23. Varga Denisz Rikárdó
         
         
         
4. a osztály   4. b osztály
Jármai Hajnalka Tünde   Kancsár Éva
         
1 Eke Viktória Mária   1 Andrékó Tamara
2 Homoki András Gábor   2 Balázs Nóra
3 Jármai Benjámin István   3 Csicsó Jázmin Edit
4 Kemenczei Sándor Pál   4 Csongrádi Szonja Amanda
5 Kovács Lóránt Árpád   5 Erőss Gergő
6 Kunu Emília Amina   6 Fazekas Maxim
7 Molnár Dominik   7 Frauheim Gergő
8 Nagy-Gombai Ambrus János   8 Galló Péter
9 Pataki Krisztofer László   9 Gilan Olivér
10 Rafael Dzsúlió Béla   10 Kupai Dzsenifer
11 Rátkai Boglárka   11 Omelka Sándor
12 Reketes Marcell Kristóf   12 Petró Márk
13 Sipos-Fekete Csenge   13 Progli Ádám
14 Stefkovics Melinda   14 Rehák Rebeka
15 Tengerdi Lara   15 Szeibert Mónika
16 Vaczulik Gábor   16 Tabányi Emma
      17 Talata Bianka Zsanett
      18 Tokai Gergő Pál
         
4. c osztály    4. d osztály T.
Mátékovits Mónika   Keligerné Dávid Ildikó
         
1 Almási Botond Bátor   1 Balaskó Ádám Bence
2 Katrinecz Misell   2 Balaskó Máté Dániel
3 Kogler Krisztina   3 Baráth Barbara
4 Lakatos Barbara   4 Bognár Dominik Balázs
5 Lakatos Leila   5 Budai Olivér
6 Lengyel Attila   6 Cocaj Butrint
7 Mega Máté   7 Faragó Ákos
8 Mészáros Noel Dzsínó   8 Gál Bálint Krisztián
9 Murzsa László   9 Kolompár Nikolett
10 Müller Dominik   10 Kovács Benett Zoltán
11 Nagy Lia Hermina   11 Malya Mihály
12 Rácz Edvárd Dominik   12 Mocz Rita Edina
13 Sztyehlik Máté   13 Molnár Ildikó
14 Temesvári Márk   14 Németh Vivien Dorka
15 Veres Judit   15 Rafael Dzsesszika Emili
16 Zsuffa András   16 Szappanos Dzsenifer Roxána
      17 Valkai Vajk
      18 Vig Laura
      19 Vig Levente
      20 Zsilik Melinda
         
         
         
5. a osztály   5. b osztály
Petró László   Kolostyák Ágnes
         
1 Dóczi Barnabás   1. Balogh Alexandra
2 Fakó Krisztián István   2. Barna Alexandra
3 Fekete Dominika   3. Bogáncs Dóra Iringó
4 Felker Eldon Gereben   4. Boskó Dávid
5 Földvári Nóra Eszter   5. Erős Gábor
6 Gazdag Jázmin   6. Fajka Melina Boglárka
7 Hágen Tamás Márk   7. Fazekas Melánia
8 Koncsik Anett   8. Gados Dominik
9 Kunu  Virág Evelin   9. Gecsei Róbert
10 Lőrincz Henrietta   10. Halics Viktor
11 Mészáros Bence   11. Koczka Eliza Jázmin
12 Molnár Zalán   12. Konrád Ádám
13 Nagy Nóra   13. Maka Krisztián Kevin
14 Patkó Vanessza   14. Németh Botond András
15 Rendek Richárd Zalán   15. Patonai Dorina
16 Ress Zsombor   16. Steingruber Barbara Rebeka
17 Rostás Rikárdó László   17. Steingruber Olívia
18 Simó Bence   18. Szatmári Zsombor Csaba
19 Varga Veronika   19. Szikora Anna Sarolta
20 Varga-Mátrai Dominik   20. Szikszai Alex
21 Verseci Emma   21. Tamás Ilona
22 Volkó Barbara Napsugár   22. Ungvári Franciska Mária
23 Zsigó Krisztina   23. Virág Attila
      24. Zátrok Márk
         
5. c osztály   5. d osztály
Trappné Simó Ágnea   Szilágyi Anita
         
1. Bogdány Izsák   1. Balogh Csaba
2. Füstös Laura   2. Benczik Virág
3. Gyepesi Andrea   3. Budai Vanessza Lilien
4. Jeremejev Marcell   4. Cselovszki Zsolt
5. Kanalas György Károly   5. Csőke Csaba
6. Kovács Gergő   6. Endrész Damján
7. Kovács Tamara   7. Gál Petra Vanda
8. Kukucska Levente   8. Hajdu Noémi
9. Kunu Lolíta Ketrin   9. Hartvig Zsombor
10. Milák Liliána   10. Kardulecz Zsófia
11. Németh Patrik Péter   11. Kovács Réka Edina
12. Pandur Ákos István   12. Nehlich Viktor Krisztián
13. Petró-Pozsár Réka   13. Sinka Zsolt
14. Steer Botond Ádám   14. Szabó Kata Barbara
15. Stefkovics Ivett Mónika   15. Takács Mátyás Előd
16. Tamás Albert Gyula   16. Tóth Alex
17. Turcsán Balázs   17. Tóth Nikolett
18. Váradi Gergő Péter      
         
         
         
6. a osztály   6. b osztály
Jevtusenkó Diána   Budai Attila
         
1. Gálik Laura Katalin   1. Ács Attila
2. Gergely Zita   2. Banda Áron
3. Godó Rajmond Tibor   3. Barna Boglárka
4. Kancsár Tamás   4. Danka József Imre
5. Kovács Barbara   5. Devcsics Bulcsú
6. Kozma Zsófia Katalin   6. Erőss Gyula
7. Legéndi Lilla   7. Hajnal Kitti
8. Mama Kristóf   8. Halmi Jázmin
9. Márton Dávid   9. Illési  Balázs Milán
10. Márton Tamara   10. Jakab Krisztián
11. Mátékovits Áron Máté   11. Kapalyag-Princz Csenger
12. Murár Máté   12. Kertész Attila
13. Nagy Marcell   13. Korsós Bendegúz
14. Német Gábor (5.a.)   14. Kovács Tamás
15. Németh Péter Dávid   15. Kupai Alexandra
16. Pásztor Dominik Patrik   16. Lovász Barbara
17. Revuczky Andor Noel   17. Mészáros Boglárka
18. Simó Petra   18. Nagy Hanna Mária
19. Steer Balázs   19. Pataki Karolina Anna
20. Szélesi Milán Zoltán   20. Raksi Laura
21. Till Vivien   21. Répás Katalin
22. Turcsek Anna Zita   22. Tabányi Krisztofer András
23. Vajkai Dóra Edina   23. Tóth Sándor József
24. Vecsei Dániel Márk   24. Vidák Cintia
         
6. c osztály   6. d osztály
Petró Mónika   Oláhné Odorán Dóra
         
1. Atkári Angéla   1. Balassa Áron
2. Biró Dávid Máté   2. Benczik Alexandra
3. Budavári-Szabó Ádám   3. Csiki Martin Lajos
4. Gönczi Boglárka Krisztina   4. Faragó Áron
5. Hajdu Levente Milán   5. Farkas Dorka Boróka
6. Kanalas Viktória   6. Gallai Dominik András
7. Kolompár István Krisztofer   7. Gecser Zsolt Ervin
8. Krajcz Milán   8. Gubucz Zsombor
9. Lakatos Noémi   9. Kása Éva Kinga
10. Lieszkovszki Emma Kitti   10. Kiss Marcell
11. Marton Vivien Bianka   11. Kovács Laura Anna
12. Nagy Márk   12. Kunu Aliz
13. Nyilas Márk   13. Kunu Árpád
14. Pálinkás Golda Emma   14. Kunu Roland Rómeó
15. Piroska Lizett Kitti   15. Nagy Tamás
16. Rajs Mihály   16. Petró-Pozsár Hanga
17. Revuczky Fanni Luca   17. Pirák Sándor Tamás
18. Simó János Márk   18. Rubi Luca Jutka
19. Szántó Zsófia Stefánia   19. Sziklai Gergő
20. Tamási Ádám   20. Virágh Gergely
21. Tatai Csenge   21. Vrabecz Milán
22. Tóth Vivien      
23. Varró Alexander Brúnó      
24. Varró Ariella Nikoletta      
25. Volecz Brájen Brendon      
         
         
         
7. a osztály   7. b osztály
Molnárné Müller Ilona   Szekeres Nóra
         
1. Abo Kandil Eszám   1. Andrásik Réka
2. Bartos Noémi Mária   2. Andriska Laura Anna
3. Csiló Ramóna   3. Blahut Ádám
4. Devcsics Botond   4. Burián Zsófia
5. Fekete Roland Sándor   5. Csányi Eszter
6. Hujber Vanessza Vanda   6. Csintalan Jácint
7. Illési Andrea Liza   7. Danka Roland
8. Kaári Luca   8. Daróczi Ármin
9. Kárpáti Olimpia   9. Erőss Renáta
10. Katona Virgil Martin   10. Gecsei Lili Enikő
11. Koncsik Bence   11. Göbölyös Vivien Anna
12. Kovács Levente László   12. Hajdu Norbert
13. Krenák Viktória   13. Herczeg Zoltán
14. Kulcsár Tibor   14. Jakab Sándor Márk
15. Molnár Donát   15. Németh Márton
16. Molnár Milán   16. Rakita Ádám
17. Murár Fanni   17. Stefkovics Richárd Gergő
18. Nakladál Rebeka   18. Szatmári Petra Dorina
19. Nyilas Kristóf   19. Szikora Gábor
20. Progli Dóra   20. Szikszai Viktor Ádám
21. Stummer Kenéz   21. Szlovák Levente
22. Széles Krisztián   22. Tscheki Róbert Csongor
23. Talata Anna Valéria   23. Volecz Viktor
24. Zeffer Noel      
         
7. c osztály   7. d osztály 
Szebenszkiné Filipcsei Márta   Simóné Pálinkás Erzsébet
         
1. Földvárszki János   1. Dóra Bianka
2. Kótai Jenő Milán   2. Gulyás Csaba Márk
3. Kukucska Marcell   3. Gyursó Virág
4. Malya András   4. Hajdu Gergely
5. Molnár Viktor Dániel   5. Horváth Richárd
6. Murzsa János   6. Klemon Alexander Milán
7. Németh Veronika Jázmin   7. Kovács Adrienn
8. Ocztos Ármin György   8. Lakatos József Benjámin
9. Ocztos Médea   9. Major Zsombor
10. Oláh Márk   10. Molnár Mónika
11. Oláh Réka   11. Nádasdi Lilla
12. Puskás Mercédesz   12. Németh Károly István
13. Rafael Veronika Edit   13. Pap Máté György
14. Skolnikovics Erik Hunor   14. Pap Petra
15. Takács Viktória   15. Pergel Hanna Léna
16. Tóth Zsófi   16. Rajs Ferenc Richárd
17. Válóczy Tamás   17. Szabó Petra Maja
18. Vartik Réka Dorina   18. Szabó Viktória
19. Végvári Réka Virág   19. Százdi Gábor
20. Vörös Martin   20. Toldi Kinga
21. Zsilik Kamilla   21. Tóth Márk
      22. Varga Norbert
      23. Varga Zsanett
         
         
         
8. a osztály   8.b osztály
Kocsis Andrea   Sepsi Mónika
         
1. Babai Csenge   1. Bartha-Csabai Dorottya
2. Balik Flóra   2. Bartha-Csabai Tamara
3. Bori Timóteus Áron   3. Blahut Dominika
4. Danyi Janka   4. Bujdos Lilla
5. Dávid Bianka   5. Drávucz Patrik
6. Erőss Zoltán   6. Guti Zsófi
7. Farkas Richárd   7. Horányi Bálint
8. Fekete Alexandra   8. Horányi Dorina
9. Földvári Petra Zsanett   9. Jakab László
10. Huszti Jana   10. Kalló Viktor
11. Illési Dániel Gergő   11. Legéndi Anna
12. Jaczina Dávid   12. Lovász Norbert Gergely
13. Kucsák Attila   13. Major Csenge
14. Kunu Evelin Stella   14. Marosvári Viktória
15. Murár Bálint   15. Omelka Patrícia Kíra
16. Nagy Alex Krisztofer   16. Pap Bernadett
17. Opavszky Boglárka Lili   17. Rácz Virág Linda
18. Szlipcsevics Áron István   18. Revuczky Nóra Krisztina
19. Tábori Nóra   19. Sáránszki Fruzsina
20. Tamás Antal József   20. Tóth Réka
21. Zátrok Márton   21. Válé Döniz Gabriella
22. Závodszki Dorina   22. Zolnyan Dorina
         
8.c osztály   8. d osztály 
Albert Ágnes   Dr. Gáspár Györgyi
         
1. Bányai Levente Csaba   1. Bieniek Erzsébet
2. Barancsuk Nóra   2. Fajka Liliána
3. Benkó Márk   3. Galló Áron
4. Benkó Pál   4. Gordos Richárd János
5. Deleznyák Roland   5. Hodonszky Edvin Konstantin
6. Fabricius Kiara   6. Horhi László
7. Forczek Adrián   7. Kovács Martin Pál
8. Gulyás Réka Rozi   8. Marton Alexandra
9. Jankovics Ferenc   9. Molnár Péter
10. Horváth Natasa Laura   10. Morvai Vanda
11. Kis Dzsenifer   11. Pásztor Máté
12. Kunu Zoltán Pál   12. Petró Réka
13. Kutas Nikolett   13. Rubi Mátyás
14. Lakatos Rebeka   14. Szabó Csenge
15. Nyemecz Kitti Virág   15. Szappanos Zoltán Márk
16. Orosz Ivett   16. Szedlacsek Zsombor
17. Pomázi Lilla Tímea   17. Tar Melinda
18. Seres Olivér   18. Tóth András Ferenc
19. Sipos Kitti Zselyke   19. Tóth Milán Béla
20. Száva Katalin   20. Zátrok Dóra
21. Tóth-Lovász Döniz Aliz      
22. Török Balázs Bence      
23. Vig Ádám      
24 Volecz Alex      
25 Volecz Jusztin Junior      

 

iCagenda - Calendar

pillanatképek

05.jpg.orig

HATÁRTALANUL

hasznos linkek