Vezetőség Beosztás Szak Épület
Nagy Csaba intézményvezető testnevelés Győzelem utca 2.
Berkesné Ambrózi Andrea intézményvezető helyettes (alsó) tanító Győzelem utca 2.
Szalay Zita intézményvezető helyettes (felső) történelem, ének-zene Győzelem utca 2.

 

Tanáraink Oszt. f. Szak Épület
Ádám Ildikó - matematika Győzelem utca 2.
Aradi Márta 2.c tanító Táncsics utca 3.
Aszódiné Simó Marianna - matematika, fizika, tanulószoba Győzelem utca 2.
Bedő Réka 1.a tanító Győzelem utca 2.
Biró Gábor - testnevelés Győzelem utca 2.
Bogdányi Ágnes 5.b angol, matematika Győzelem utca 2.
Bogdányi Szabolcs - matematika, testnevelés Győzelem utca 2.
Bozóki Barbara 7.d kémia, biológia Győzelem utca 2.
Budai Attila 5.d földrajz, történelem Győzelem utca 2.
Dr Elekes Éva - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Dr. Gáspár Györgyi Erika 7.c angol Győzelem utca 2.
Dummelné Falusi Éva 4.c tanító Táncsics utca 3.
Fecske Zoltánné Dombos Tímea 3.e tanító Táncsics utca 3.
Feketéné Turi Csilla - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Gallóné Bojtos Anita 2.b tanító Győzelem utca 2.
Hajduné Horváth Márta - tanító, fejlesztő pedagógus, napközis nevelő Táncsics utca 3.
Harsányi Mónika 3.d tanító Táncsics utca 3.
Hulovych Mária - angol Győzelem utca 2.
Illési Andrea - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
Illési Dávid - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Jármai Hajnalka Tünde 3.a tanító, természetismeret Győzelem utca 2.
Jevtusenko Diana 5.c angol Győzelem utca 2.
Juhász András - biológia, technika, tanulószoba Győzelem utca 2.
Kaáriné Kabay Lilla 2.d tanító Táncsics utca 3.
Kancsár Éva 3.b tanító Győzelem utca 2.
Katona Brigita - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Keligerné Dávid Ildikó - tanító, napközis nevelő Táncsics utca 3.
Kemenárné Duhaj Márta 2.a tanító Győzelem utca 2.
Kollár Krisztina 1.d tanító Táncsics utca 3.
Mári Sándor József - magyar, tanulószoba Győzelem utca 2.
Mátékovics Mónika 3.c tanító Győzelem utca 2.
Mészárosné Antal Eszter 1.c tanító Győzelem utca 2.
Molnárné Müller Ilona 6.a földrajz, rajz Győzelem utca 2.
Nagy László - biológia, testnevelés Győzelem utca 2.
Nagyné Urbán Zsanett - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Németh Mária Magdolna 1.e tanító Győzelem utca 2.
Oláhné Odorán Dóra 5.a angol Győzelem utca 2.
Papp Istvánné - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Petró László 8.a informatika, technika Győzelem utca 2.
Petró Mónika 8.d magyar, történelem Győzelem utca 2.
Plattnerné Fekete Andrea 7.a magyar Győzelem utca 2.
Rossiné Szabó Györgyi Zita 4.b tanító Győzelem utca 2.
Sármán Klaudia 1.b tanító Győzelem utca 2.
Sepsi Mónika 7.b magyar Győzelem utca 2.
Simóné Pálinkás Erzsébet 6.d matematika, kémia Győzelem utca 2.
Szabóné Motyovszki Katalin 8.b kémia, matematika Győzelem utca 2.
Szakállas Franciska - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
Szebenszkiné Filipcsei Márta 6.b történelem, angol Győzelem utca 2.
Szedresi Ilona - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Szekeres Nóra 6.c honismeret, történelem, matematika,  Győzelem utca 2.
Szepesi Szilvia 4.d tanító Táncsics utca 3.
Szűcs Ferenc Tivadar - testnevelés, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Trappné Simó Ágnes 8.c matematika Győzelem utca 2.
Vigh-Velencei Zsanett 4.a tanító Győzelem utca 2.
Zsigmondné Solti Edit - könyvtáros, tanító Győzelem utca 2.
Zsirosné Tóth Hajnalka - angol Győzelem utca 2.

 

csengetési rend

1.   8:00 -   8:45

2,   9:00 -   9:45

3, 10:00 - 10:45

4, 11:00 - 11:45

5, 12:05 - 12:50

6, 13:00 - 13:45

7, 14:00 - 14:45

Office igénylés menete:

 

 

Események:

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

pillanatképek

15.jpg

Névnap

2024. július 22. hétfő
Magdolna, Magda
05:14 20:40

Holnap
Lenke, Borisz
napja lesz.

Akadálymentesítési nyilatkozat

 

© Tessedik Sámuel Általános Iskola. All Rights Reserved.